Знайди найбільший спільний дільник і найменше спільне кратне чисел: 1) 48 і 56 2) 26 і 39 3) 14 і

15

Ответы на вопрос

Отвечает Хасанова Альмира.

Ответ:

1) НСД(48; 56) = 2*2*2 = 8

  НСК(42; 56) = 2*2*2*3*7 = 168

2)НСД (39; 26) = 13

  НСК(26,39) = 2*3*13 = 78

3)НСД (14; 15) = 1 (взаємно прості числа)

  НСK (14: 15) =2*7*5*3

Пошаговое объяснение:

вроде так