2) 23x + 2x + 49 = 274; ​


Ответы на вопрос

Отвечает Grieger Jennifer.

Ответ:

23x+2x+49=274

25x=225

x=9

Отвечает Брянский Денис.

Відповідь:

23x+2x+49=274

25x+49=274

25x=274-49

25x=225

x=225:25

x=9

спочатку щоб спростити рівня нам потрібно 23x додати 2x ітоді в нас получится 25x. Ми переписуємо 25x і пересуємо все що лишилося. Після того що ми зробили ми віднімає від суми другий доданок і у нас получається 225, тепер ми ідемо 225 на 25 і дізнаємося що означає x, ми дізналися що x це 9. Ось і все