За 8 ручок заплатили 64грн,а за 3 олівці- 12грн.Яка ціна 1 ручки і 1 олівця?


Ответы на вопрос

Отвечает Дорофеев Олег.
Ціна 1 ручки=64/8=8 грн
Ціна 1 олівця=12/3=4 грн
Отвечает Кисюк Диана.

Пошаговое объяснение:

1 ручка: 64/8=8

1 олівець: 12/3=4