Прямокутник а=5см, в=3смПобудуйте його і знайдіть Р і S​


Ответы на вопрос

Отвечает Аликина Дарья.

Ответ:

побудувати ти зможеш сам(а)

Пошаговое объяснение:

P=(a+b)*2=(5+3)*2=16см

S=a*b=5*3=15см

якщо не тяжко дай кращу відповідь