44. Тік төртбұрышты жер телімінің ені 240,8 м, бұл оның ұзындығының 28%-індей. Тік төртбұрышты жер

телімінің ауданы неше гектар? Жауабын 0,1-ге дейiн деңгелектеңдер. срочно нужно дам 50 баллов​

Ответы на вопрос

Отвечает Назаров Олег.

Ответ:

240.8 (b)

240,8 - 28%

x - 100%

x= 240,8*100/28=860 (a)

S=a*b=860*240,8=207088=20,7 га