Розв'язати задачу. У сім'ї, яка складається з чотирьох осіб щодня їдять овочі. Батько їсть 1,3

кг, що на 0,45 кг більше, ніж мама і на 0,58 кг більше, ніж кожен із двох дітей. Скільки кілограмів овочів з'їдає сім'я за день? Яка відповідь

Ответы на вопрос

Отвечает Шугонов Рахим.

Відповідь:

3,59 кг.

Умова задачі:

У сім'ї, яка складається з чотирьох осіб щодня їдять овочі. Батько їсть 1,3 кг, що на 0,45 кг більше, ніж мама і на 0,58 кг більше, ніж кожен із двох дітей. Скільки кілограмів овочів з'їдає сім'я за день?

Розв'язання:

1) 1,3 - 0,45 = 0,85 (кг) - овочів щодня їсть мама;

2) 1,3 - 0,58 = 0,72 (кг) - овочів щодня їсть одна дитина;

3) 2 * 0,72 = 1,44 (кг) - овочів щодня їсть двоє дітей;

4) 1,3 + 0,85 + 1,44 = 3,59 (кг) - овочів з'їдає щодня сім'я.

Відповідь: 3,59 кг.