ШЫҒАРМАШЫЛЫҚ ЖҰМЫС Өрнектерге теңдік тура болатындай жақшалар қой. 100 - 45+75:5=40 100-45+75:5=26

100 - 45+75:5=26 100- 45+75:5 = 76 СЕН ЗЕРТТЕУШІСІҢ​

Ответы на вопрос

Отвечает Якунин Андрюха.

Ответ:

100-(45+75:5)=40 (100-45+75):5=26 100-(45+75):5

Пошаговое объяснение:

Думаю правильно.