Теңдік тура болатындай етіп,жақшалар қойындар 1)m-n-m=-n2)m+n-m+n=03)m+n+m-n=2m4)m+n-m-n=2n


Ответы на вопрос

Отвечает Сакара Карина.
(m-n)-m=-n
(m+n)-(m+n)=0
(m+n)+(m-n)=2m
(m+n)-(m-n)=2n