Ширина екрана планшета дорівнює 22 см, що у 2 рази менше за довжину. Знайди площу екрана планшета

та периметр рамки, що його обрамляє.

Ответы на вопрос

Отвечает Джафаров Эльдар.

Ответ.

  • Площа екрана планшета  968 см².Периметр рамки, що його обрамляє 132 см

Пошаговое объяснение.

Кратка умова:

ширина екрана - 22 см

довжина у 2 рази більше ширини

площа екрана - ?

периметр рамки - ?

Рішення.

1) Знаходимо довжину екрану:

22 · 2 = 44 см

2) Знаходимо площу екрану.

Площу ( S ) прямокутника знаходимо помноживши довжину ( a ) на ширину ( b )

S = a · b

S = 22 · 44

S = 968 см²

3) Знаходимо периметр екрана.

Периметр ( P ) це сума длин усіх сторін

P = a + a + b + b

P = 44 + 44 + 22 + 22

P = 132 см

#SPJ1