Ширина екрана планшета дорівнює 22 см, що у 2 рази менше за довжину. Знайди площу екрана планшета

та периметр рамки, що його обрамляє

Ответы на вопрос

Отвечает Крышин Артём.

Давайте позначимо довжину екрана планшета як "L" і ширину як "W". Згідно з умовою, ширина "W" дорівнює половині довжини "L", тобто:

W = (1/2) * L

Також нам відомо, що ширина екрана дорівнює 22 см:

W = 22 см

Зараз ми можемо знайти довжину "L", підставивши значення ширини:

L = 2 * W

L = 2 * 22 см

L = 44 см

Тепер у нас є довжина "L" і ширина "W". Для знаходження площі екрана, ми використовуємо формулу:

Площа = довжина * ширина

Площа екрана = L * W

Площа екрана = 44 см * 22 см

Площа екрана = 968 квадратних сантиметрів

Тепер, щоб знайти периметр рамки, яка обрамляє екран, ми можемо взяти дві довжини і дві ширини екрана, і додати їх разом:

Периметр = 2 * (довжина + ширина)

Периметр = 2 * (44 см + 22 см)

Периметр = 2 * 66 см

Периметр = 132 см

Отже, площа екрана планшета дорівнює 968 квадратних сантиметрів, а периметр рамки, що його обрамляє, становить 132 сантиметри.