11. На які числа дiляться корені заданих рівнянь: a) 6 - 5x = 13; 6) 26 + (57 - 2x) = 59? ​


Ответы на вопрос

Отвечает Шошина Рената.

Ответ:

1)6-5х=13

-5х=13-6

-5х=7

-х=7÷5

х=-1.4

Пошаговое объяснение:

2)26+(57-2х)=59

57-2х=59-26

57-2х=33

-2х=33-57

-2х=-27

х=13.5