(1/2)^√2 і (1/2)^√3 що більше?​


Ответы на вопрос

Отвечает Бояринов Кирилл.

Пошаговое объяснение:

Для порівняння виразів (1/2)^√2 і (1/2)^√3, спростимо їх:

(1/2)^√2 = 1/2^(√2)

(1/2)^√3 = 1/2^(√3)

Тепер порівняємо чисельники (1) і показники степеня (√2 та √3):

√2 ≈ 1,4142

√3 ≈ 1,7321

Таким чином, √3 більше, ніж √2 отже, показник степеня √3 більший і відповідно (1/2)^√3 буде більше ніж (1/2)^√2