Функцію задано формулою f(x)=2x^2-3. Знайдіть значення функції, яке відповідає значенню

аргументу, що дорівнює -5.

Ответы на вопрос

Отвечает Kravcov Denis.

Відповідь:x=аргумент=-5

Покрокове пояснення:2(-5)^2-3=50-3=47

Значення функції при агрументі -5 дорінює 47