батько дав Дмитрику певну суму грошей на купівлю різних фруктів. Відомо що ця сума ділиться на 18 і

32. Скільки грошей батько дав сину на покупку, якщо це менше 300 грн?

Ответы на вопрос

Отвечает Волков Виталий.

Ответ:288грн

Пошаговое объяснение:

32=2*2*2*2*2

18=2*9

32*9=288 грн.