Петрик їхав до бабусі потягом 3 години зі швидкістю 150 км/год, а потім ще автобусом 2 години зі

швидкістю 65 км/год. Яку відстань подолав Петрик, щоб дістатися до бабусі? будь ласка до 20:00 пжжжж​

Ответы на вопрос

Отвечает Кобяков Павел.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

3*150=450км проїхав потягом

2*65=130км проїхав автобусом

450+130=580 км подолав Петрик))