сума довжин ребер прямокутного паралелепіпеда  ABCDA1B1C1D1 =80м. Знайдіть довжини його ребер,

якщо у нього один із вимірів на 3см більший за другий і на 20 см менший від третього .

Ответы на вопрос

Отвечает Luzina Nadezhda.
80м=8 000см
Ребер всього 12, по 4 однакових ребра
х см - І ребро
(х-3)см - ІІ ребро
(х+20)см - ІІІ ребро
(х+х-3+х+20) * 4 = 8000
12х=8000-68
12х=7932
х=7932:12
х=661(см)=6м61см - довжина І ребра
6м61см-3см=6м58см - ІІ ребро
6м61см+20см=6м81см - ІІІ ребро