Сплав складається із срібла і міді та має масу 2 кг,причому маса срібла складає 14 цілих дві сьомих

%маси міді,Знайдіть масу міді у сплаві

Ответы на вопрос

Отвечает Тареев Леша.
Х кг - маса міді
х кг - 100%
?кг - 14 2/7%
14 2/7х:100=100/7х:100=1/7х - маса срібла
х+1/7х=2
1 1/7х=2
х=2:8/7
х=2*7/8
х=1 3/4(кг)=1кг750г - маса міді