умову задачи и задача така  на 3 гілках  дерев сидить по 7 горобців. ще 8 горобців сидить

під деревом. скільки разом горобців?допоможіть трохи тупенька

Ответы на вопрос

Отвечает Беляева Анастасия.
1) 3 * 7 = 21 (гор.) - сидить на гілках
2) 21 + 8 = 29 (гор.)
Відповідь: 29 горобців.