На пошиття платтів потратили 20 м тканини,а на пошиття фартушків на 15 м більше! Скільки метрів

тканини потратили на пошиття фартушків?

Ответы на вопрос

Отвечает Баранов Сергей.
1)20+15=35(м)-пошло на фартуки.

Отвечает Якушенко Диана.
1) 20 + 15 = 35 ( м. ) потратили на пошив фартуков
Ответ : 35 метров