Ширина прямокутного паралелепіпеда дорівнює 6.3 см,що становить 7/15 його довжини,а

висота становить 40% довжини.обчисліть об,єм паралелепіпеда.

Ответы на вопрос

Отвечает Лобова Катя.
1)6.3*15:7=13.5см-длина.
2)13.5*40:100=5.4см-высота.
3)6.3*13.5*5.4=459.27 см3-объём.