До свята другокласники зробили 35 писанок,першокласники- на 12 менше,а третьокласники- на 13

писанок більше,ніж другокласники.Но скільки більше писанок зробили третьокласники,ніж першокласники?пожалуста решение и условие и решить задачу двумя способами

Ответы на вопрос

Отвечает Квантова Таня.
І спосіб:
35-12=23(пис) - зробив 1клас
23+13=36(пис) - зробив 3 клас
36-35=1(пис)
ІІ спосіб:
13-12=1(пис)
Відповідь: на 1 писанку більше зробили третьокласники
(Умову задачі див. на малюнку внизу)



Отвечает Иванов Владислав.
Дивись фото, там умова і рішення, але я не знаю яким може бути другй спосіб, я написала одним способом і виразом