Решите задачи . 1) Бабуся подарувала Марiйцi на день народження 100 гр. Скiльки грошей від цiей

суми залишилося у Марiйки після того , як вона витратила b грн? 2) Обчисли значення Y , якщо за формулою . У=5х-2, якщо х=3

Ответы на вопрос

Отвечает Аблизова Карина.
1) b ?
2) у= 5*3 - 2=15-2=13