Автомобіль їхав 2 год зі швидкістю 66 км/год. Після цього йому залишилося проїхати відстань у 3

рази більшу, ніж та, що він уже проїхав. Яку відстань мав проїхати автомобіль?

Ответы на вопрос

Отвечает Скуратов Ванёк.
66 * 2 = 132 км - проехал автомобиль
132 * 3 = 396 км - ему осталось проехать
132 + 396 = 528 км - расстояние, которое надо проехать автомобилю