на пошиття 4 однакових суконь використали 12 м ситцю, а на пошиття 2 однакових сорочок 4 м ситцю.

на скільки більше тканини викооистали на пошиття однієї сукні ніж на пошиття однієї сорочки

Ответы на вопрос

Отвечает Расколов Александр.


12÷4=3(м)-1сукня

4÷2=2(м)-1сорочка

3-2=1м

на 1м

Отвечает Книжников Костя.
1)12/4=3(м)-на 1 сукню
2)4/2=2(м)-на 1 сорочку
3)3-2=1(м)-різниця