у магазині за 3 дні продали 1 тонну цукру першого дня продали 300 кг другого у 2 рази більше ніж

першого а 3 решту скільки кг цукру продали 3 дня

Ответы на вопрос

Отвечает Сероглазова Глаша.
1т=1000кг
300*2=600(кг) -продали во 2 день
300+600=900(кг)-продали за 1 и 2 день
1000-900=100(кг)-продали в 3 день
отв:100 кг