у продовж 3 днив кит муркит ловить мишей. кожен наступний на 2 миши бильше ниж у попередний, на 3

день вин спиймав у 2 рази бильше ниж у перший ,скильки мишей пиймав кит за вси 3 дни.

Ответы на вопрос

Отвечает Забродский Радислав.
Нехай в перший день він спіймали x мишей, тоді в другий x+2, в третій x+2+2=x+4 мишей. За умовою x+4=2x, тоді x=4. Другий день - 6 мишей, третій 8 мишей. Всього 18 мишей. Відповідь: 18 мишей.