У восьми однакових бідонах 48 л молока. Скільки літрів молока в дев’яти однакових каструлях, якщо в

кожній каструлі в 3 рази менше молока, ніж в одному бідоні?

Ответы на вопрос

Отвечает Хрол Лёня.
48:8=6 (л) - в 1 бидоне
6:3=2 (л) - в 1 кастрюле
2*9=18 (л)
Ответ: в 9 кастрюлях будет 18 литров молока
Отвечает Рейх Александр.

48:8=6 л-в 1 бидоне
6:3=2 л- в 1 кастрюле
2*9=18 л
Ответ: в 9 кастрюлях будет 18 литров молока