Помогите пожалуйста задача! У шкільній їдальні купили за однаковою ціною 76 пиріжків з яблуками і

90 - із сиром. За пиріжки з сиром заплатили на 56 гривень більше, ніж за пиріжки з яблуками. Яка вартість (скільки коштують) пиріжки з яблуками і пиріжки з сиром окремо.

Ответы на вопрос

Отвечает Бросалин Кирилл.
1) 90-76=14(шт)- разница между пирожками.
2) 56:14=4(грн)- цена одного пирожка.
3) 4•76= 304(грн) - цена пирожков с яблоками.
4) 4•90= 360(грн)- цена пирожков с сыром.
Ответ:304грн,360грн.