Одна сторона трикутника дорівнює 40 мм,друга така сама,а третя становить 8 частину першої

сторони.Чому дорівнюе периметр трикутника

Ответы на вопрос

Отвечает Авакова Лолита.
40+40+5
буде перимтр трикутника
Отвечает Петричук Вася.
1) 40/8=5( мм)- третя сторона
Р=40+40+5=85(мм)
Відповідь: 85 мм периметр трикутника.