перша бригада за 4 дні пошила 32 костюми . Друга бригада за день шила на 2 костюми менше, ніж перша

. за скільки днів друга бригада пошиє 30 костюмів ?

Ответы на вопрос

Отвечает Кульчицкая Анастасия.
32/4=8 костюмов за 1 день 1 бригада                                                                 8-2=6 кос. за 1 день 2 бригада 
30/6=5 дней