Допоможіть розвязати задачу Першого дня зібрали три четвертих яблук менше ніж другого.Скільки тон

яблук зібрали другого дня якщо всюго за два дні зібрали одну тону 250кг

Ответы на вопрос

Отвечает Стромов Алексей.
Х кг - І дня
(х+3/4х)=1 ³/₄ кг - ІІ дня
х+1 ³/₄ х= 1250
2 ³/₄ х=1250
11/4х=1250
х=1250*4/11
х=454 ⁶/₁₁(кг) - І дня
454 ⁶/₁₁ * 1 ³/₄  = 5000/11 * 7/4=795  ⁵/₁₁(кг) - ІІ дня
Перевірка:
454 ⁶/₁₁ + 795 ⁵/₁₁ = 1250(кг) 
Вот думаю,помог