Тік төртбұрыштың қабырғалары 10 см жəне X см,ал ауданы 200сантиметрквадрат.Теңдеу құрып,тік

төртбұрыштың белгісіз қабырғасын тап.

Ответы на вопрос

Отвечает Денисова Татьяна.
S=200см^2
a=10см
x-?
S=a*b=a*x
x=S÷a=200см^2÷10см=20см
Жауабы: x=20см
маган тыркелш отыныш