Добуток віку трьох дітей дорівнює 36. Сума їх років дорівнює кількості вікон у будинку. Старший син

рижий. Скільки років кожному з дітей? (даю 20балов)

Ответы на вопрос

Отвечает Ануарбек Самат.
Задачка і справді не з молоденьких. Дай Бог пам'яті.. .Кондовий перебір дає багато варіантів: 1+1+36=38; 1+2+18=21; 1+3+12=16; 1+4+9=14; 1+6+6=13; 2+2+9=13; 2+3+6=11; 3+3+4=10... здається, все! Але суми збігаються тільки в двох випадках: 1+6+6 і 2+2+9.Після уточнення, сенс якого в тому, що серед синів є старший, завдання отримує однозначну відповідь: 2,2 і 9.