у кімнати знаходиться декілька чоловік.Кожну хвилину до неї заходить 5 чоловік а виходить 3.Як

змінюеться кількість людей в кімнаті за 1 хв?Як вона зміниться за 4 хв?Скільки людей буде в кімнаті через 4 хв,якщо спочатку в ній було 9 чоловіків?

Ответы на вопрос

Отвечает Деревянкин Ваня.
,5-3=2-каждую минуту
2*4=8-каждые 4 минуты.
9+4=13- на третий вопрос ответ.