Доведи,що значення виразу -0,6(з-3,7)+0,2(3х-5) не залежить від значення змінної


Ответы на вопрос

Отвечает Иванов Кирилл.
-0,6(x-3,7)+0,2(3x-5) \\  \\ 
-0,6x+2,22+0,6x-1=2,22-1=1,22

Данний вираз не залежит від значення x, так, як -0,6x0,6xскоротяться!