Магазин придбав цукор по ціні 1 грн за кілограм. По якій ціні треба його продавати,щоб одержати

прибуток:10%;15%;20%;25%

Ответы на вопрос

Отвечает Юзькова Крістіна.
А) 1/100*10= 1грн 10 коп
б) 1/100*15=1 грн 15 коп
в) 1/100*20= 1 грн 20 коп
1/100*25 = 1 грн 25 коп