пидприемство выпустило 50000 акций. 9000 акции придбала фирма "Весна",що становило 4/5 тих

акцій,які придбала фірма "Пролісок". Решту акцій отримали працівники підприємства.Скільки акцій отримали працівники підприємства?

Ответы на вопрос

Отвечает Сатыбаев Нурдаулет.
9000 : 4 = 2250
2250 · 5 = 11250
9000 + 11250 = 20250
50000 - 20250 = 29750
ответ 29750