Підприємство випустило 50000 акцій. 9000 акцій придбала фірма "Весна" , що становило 4/5 тих акцій,

які придбала фірма "Пролісок". Решту акцій отримали працівники підприємства. Скільки акцій отримали працівники підприємства????

Ответы на вопрос

Отвечает Старостин Витя.
9000 - 4/5
Х - 1

Х=9000*5/4= 11250 - пролісок

11250+9000= 20250

50000-20250=29750

Отже 29750 та уількість акцій що отримали працівники