Підприємство випустило 50000 акцій.10000акцій придбала фірма весна,що становила 4/5 тих акцій,які

придбала фірма Пролісок.Власниками решти акцій стали працівники підприємство.Скільки акцій розподілили між собою працівники підприемство.

Ответы на вопрос

Отвечает Гречка Настя.
10000=4/5 *х ==> х=12500
50000-12500-10000=27500
27500 розподілили між собою працівники підприємства