Малюк може з'їсти банку варення за 30 хв, а Карлсон - у 5 разів швидше. За який час вони з'їдять

банку варення, якщо почнуть зі своєю звичайною швидкістю їсти її разом?

Ответы на вопрос

Отвечает Пафиков Виктор.
Карлсон ест в 5 раз быстрее, значит он съест за 30 минут 5 банок.(1·5=5)
1+5=6 (банок съедят вдвоем за 30 минут)
30:6 = 5 (минут надо, чтобы съесть вдвоем одну банку)
Ответ: 5 хв.
Отвечает Жиленко Никита.
30хв:5=6
30+6=36
36:2=18
Відповідь:за 18хв.