Заданы функции f(x)=5-x/2 и g(x)=7-2x. Сравните. f(-9) и g(-9)


Ответы на вопрос

Отвечает Шиндерук Настя.
f(x)=5-x/2 
g(x)=7-2x.
f(-9) -? 
g(-9)-?
Підставляємо значення у функції :
f(-9) = 5 -(-9/2) = 5 + 9/2 = 9.5
g(-9) = 7 -2*(-9) = 7 + 18 = 25
Виходить, що у точці х = - 9 : g(-9) > f(-9)