Знайти площу фігури обмежероїна лініями х-2у-5,у=-2х-х, у=0 дуже потрібно. Будь ласка


Ответы на вопрос

Отвечает Велиева Нияр.
Y = x / 2 - 5 / 2  &  y = -2x (виділив у)
x / 2 - 5 / 2 = -2x (прирівняв)
a = 5, b = 0
далі на фото