З кожного з 14 га зібрали по 38 ц зерна а ще з одного гектара 53 ц. знайди сердню врожайність зерна

на цих ділянках. допоможіть ПЛЛИИЗ!!!!!!!!

Ответы на вопрос

Отвечает Швеченкова Кристина.
14×38 + 53 = 532 + 53 = 585 ц з 15 га зібрали зерна
585÷15 = 39ц/га -середня врожайність