З молока виходить 21% вершків. Скільки літрів вершків можна отримати з молока об'ємом: 1)25 л;.

2)160 л;. 3)350 л.

Ответы на вопрос

Отвечает Хачатрян Ашот.
Легко
1)25/100*21=5.25л
2)160/100*21=33.6л
3)350/100*21=73.5
Отвечает Романов Данил.
1)25л=100%
тому 1%=25/100=0,25л
а 21%=0,25*21=5,25л
2)160л=100%
тому 1%=160/100=1,6л
тому 21%=1,6*21=33,6л
3)350л=100%
тому 1%=3,5л
тому 21%=3,5*21=73,5л