Рись з'їдає 120кг м'яса за 6 год, а тигр- удвічі швидше. За який час вони з'їдять це м'ясо разом?


Ответы на вопрос

Отвечает Верезуб Яна.
1) 600:6=100 кг - у годину з'їдає рись2) 100*2=200 кг в годину з'їдає тигр3) 100+200=300 кг на годину - вони з'їдають разом4) 600:300=2 години - вони з'їдять 600 кг м'яса

Отвечает Цымбал Даша.
1) 120:6=20(кг)
2) 6:2=3(год)
3) 120:3=40(кг)
4) 120:(40+20)= 120:60=2(год)
відповідь: за дві години рись та тигр з їдять 120 кг м яса.