перше число у 5 разів більше за друге.сумма другого числа і числа 40 дорівнює першому числу.знайти

ці числа

Ответы на вопрос

Отвечает Воробьёва Диана.
X - перше число у - друге число
 \left \{ {{x=5y,} \atop {x-y=40;}} \right.
5y-y=40
4y=40
y=10
x=40+y;
x=40+10
x=50
Відповідь: 50 і 40.