Допоможіть будьласка потрібно розвязати рівняння. 2*(y-35)=7+3.6*(2y-1)


Ответы на вопрос

Отвечает Abukina Lena.
2×(у-35)= 7+3,6×(2у-1)

2у - 70= 7+7,2у-3,6

2у-7,2у= 7- 3,6 +70

- 5,2 у= 3,4+70

- 5,2 у= 73,4

у= 73,4:( - 5,2)= - 734: 52

y =  \frac{367}{26}
otvet : y =  \frac{367}{26}
Я надеюсь правильно