у магазині було 214 дисків з компютерними іграми та 198 з фільмами, що разом складає 6/9

усієїкількості дисків у магазині. скільки всього дисків

Ответы на вопрос

Отвечает Юзик Максим.
214+198=412  дисків з іграми та фільмами
412:6х9=618 дисків у магазині
Отвечает Голиков Михаил.
214+198=412
412:6*9=618