магазин розпочинає роботу о7 год. а закінчує о 19 год. Скільки годин працює магазин, якщо обідня

перервп триває 1 год? Умова?

Ответы на вопрос

Отвечает Шкабара Данил.
19-7=12
24-12=12
12-1=11