Математика 6 класс. Задача: Одна сторона трикутника на 14 см менша вiд другоi i у 2 рази менша вiд

третьоi. Знайдiть сторони трикутника, як що його периметр дорiвнюэ 122 см. Задачу решить уровнением

Ответы на вопрос

Отвечает Черкашина София.
Х+х+14+2х=122см
Х+х+2х=122-14
4х=108
Х=108:4
Х=27см-1сторона
27*2=54см-3сторона
27+14=41см-2сторона